Wieloletnie doświadczenie jakie zdobyliśmy podczas realizacji usług transportowych i przeprowadzek na terenie kraju i zagranicy pozwala nam twierdzić, że każda przeprowadzka jaką mieliśmy przyjemność realizować była inna. Dlatego też nie możemy jednoznacznie określić kosztów przeprowadzki przed zapoznaniem się z konkretnymi kryteriami, które bierzemy pod uwagę podczas nakreślania kosztorysu.

Za usługi firmy NAJTRANS zapłacicie Państwo w dogodny sposób :

Gotówką

Kartą płatniczą

Na cenę przeprowadzki wpływ ma wiele czynników, a są to :

Rozmiar przeprowadzki

Odległość, na którą ładunek będzie transportowany

Liczba pracowników niezbędnych do realizacji przeprowadzki

Możliwość skorzystania z wind i innych udogodnień

Na podstawie wymienionych kryteriów oraz innych czynników sporządzony zostaje kosztorys przeprowadzki, który dla każdego Klienta wykonywany jest indywidualnie. Ponadto nasza firma zapewnia materiały do zapakowania ruchomości celem ich zabezpieczenia, a dojazd do Klienta i wycena przeprowadzki są całkowicie bezpłatne.

Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, fachowość oraz sprawną realizację wszystkich zleceń.

Usługi

  • Transport - do uzgodnienia
  • Kierowca - do uzgodnienia
  • Kierowca + dwóch pracowników - do uzgodnienia
  • Wywóz śmieci (utylizacja) - do uzgodnienia
  • Przechowywanie mebli oraz innych przedmiotów - Cena do ustalenia
  • Montaż i demontaż mebli - Bez dodatkowej opłaty
  • Transport fortepianów, pianin, kas pancernych, sejfów i innych przedmiotów nietypowych - Cena do ustalenia, indywidualna dla każdego Klienta w zależności od dokładnego ciężaru, gabarytów, ilości pięter oraz rodzaju ładunku

Materiały do pakowania

  • Folia bąbelkowa, taśma, nowe kartony - dostępne dla klientów
  • Kartony używane - BEZPŁATNE

UWAGA: Istnieje możliwość płatności kartą za wykonaną usługę - posiadamy terminal płatniczy!

* Wszystkie podane ceny są cenami netto.

Przeprowadzki Kraków - Opinie naszych Klientów

Joanna, Kraków: O firmie NAJTRANS mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach 🙂 Skorzystałam z usług firmy przy okazji przeprowadzki z dzielnicy Bronowice do Podgórza i cała "operacja" została przeprowadzona bardzo sprawnie, bez najmniejszych trudności. Ustalony termin został dotrzymany, mienie w nienaruszonym stanie dotarło w wyznaczone miejsce, a koszt zgodny z wcześniejszymi ustaleniami.

Jakub, Wieliczka: Jestem bardzo zadowolony z usług zrealizowanych przez firmę Najtrans! Panowie pomogli mi przy przeprowadzce z domu w Wieliczce do nowego mieszkania w Krakowie. Wszystko przebiegło bezproblemowo, pomimo tego że miałem dość sporo przedmiotów do przetransportowania. Jakość usług oceniam na 5 i serdecznie polecam.

Sebastian, Kraków: Gdyby nie profesjonalne usługi firmy NAJTRANS to raczej nie podołałbym przeprowadzce, która spędzała mi przysłowiowy sen z powiek od dłuższego czasu. Chciałem samodzielnie zająć się wszystkim, ale brak konkretnego planu i czasu zrobił swoje 😉 Tym bardziej dziękuję za pomoc, bo wszystko odbyło się tanio i co istotne w ekspresowym tempie.

Karolina, Kraków: Przeprowadzkę, którą realizowała dla mnie firma Najtrans mogę scharakteryzować w trzech słowach: SZYBKA, PRZYJEMNA I TANIA. Naprawdę nie spodziewałam się, że tak może wyglądać przeprowadzka, a kilka razy w życiu już doświadczyłam przeprowadzki i za każdym razem w trakcie pojawiały się mniejsze lub większe problemy. Tym razem wszystko poszło zgodnie z planem i w zasadzie w ciągu kilku godzin kartony, meble, sprzęty i cała masa innych rzeczy trafiła w docelowe miejsce. Dlatego też serdecznie dziękują i polecam firmą Najtrans.

Przeprowadzki Kraków - Pytania zadawane przez Klientów

W jaki sposób określacie koszt przeprowadzki i jakie czynniki mają wpływ na wycenę?

Na wstępie musimy zaznaczyć, że każda przeprowadzka, którą realizujemy jest inna, toteż koszt poszczególnych zleceń szacujemy zawsze indywidualnie. Kluczowe elementy, które bierzemy pod uwagę to naturalnie gabaryty oraz ilość mienia, ale bardzo istotne są również takie czynniki jak możliwość skorzystania z windy bądź podstawienia naszego samochodu dostawczego możliwe najbliżej budynku, aby usprawnić załadunek i rozładunek.

Przy dużych przeprowadzkach prywatnych lub firmowych zawsze proponujemy wykonanie całkowicie bezpłatnych oględzin, dzięki którym możemy zapoznać się z przedmiotami oraz lokalizacją, a dzięki pozyskanym informacjom bardzo dokładnie opracować wycenę przeprowadzki.

Powyżej dla wszystkich zainteresowanych osób wyszczególniliśmy ceny konkretnych usług.

Z jakim wyprzedzeniem skontaktować się z Wami, aby mieć pewność, że zlecenie przeprowadzki zostanie przyjęte?

Każda przeprowadzka bez względu na swój charakter czy rozmiary wymaga od nas przygotowania, a więc czasu, toteż zalecamy możliwie wczesny kontakt z naszą firmą. Musimy podkreślić, że nie boimy się wyzwań w naszej pracy i chętnie realizujemy wszystkie usługi, aczkolwiek minimalny czas pozwalający nam właściwie przygotować przeprowadzkę lub transport wynosi 5 dni (roboczych).

Co możemy zrobić, aby usprawnić przeprowadzkę?

Jesteśmy otwarci na pomoc ze strony naszych Zleceniodawców, ponieważ w mniejszym lub większym stopniu wpływa to na oszczędność czasu i sprawną realizację przeprowadzki. Bardzo duże ułatwienie zawsze stanowi dla nas uporządkowanie przestrzeni w taki sposób, aby korytarze, klatki schodowe i przestrzeń przy drzwiach, a więc obszary ciągów komunikacyjnych nie były problematyczne podczas przenoszenia i załadunku/rozładunku mienia. Prócz tego pomocna jest dla nas segregacja przedmiotów przed pakowaniem.

Czy dostarczacie materiały do pakowania mienia?

Tak. Jeśli Zleceniodawca wyraża chęć samodzielnego spakowania oraz zabezpieczenia przedmiotów przed przeprowadzką to należy tylko nas o tym powiadomić, a dostarczymy bezpłatnie wszystkie potrzebne materiały (folie, kartony, taśmy, itp.).

Czy realizujecie przeprowadzki do/z Krakowa z/do innych polskich miast?

Nasza oferta to nie tylko przeprowadzki realizowane na terenie miasta Kraków oraz jego bliskich okolic. Chcemy zapewnić naszym Klientom kompleksowe usługi transportowe, a w konsekwencji tego w asortymencie realizowanych przez naszą firmę usług znalazły się przeprowadzki międzymiastowe. Niemniej jednak chcemy podkreślić, że przeprowadzki krajowe wymagają zwykle dłuższego przygotowania i z tego względu należy skontaktować się z nami odpowiednio wcześnie.

Czy prócz przeprowadzek realizujecie inne usługi transportowe?

Przeprowadzki to naturalnie usługa, którą realizujemy najczęściej, ale nie jedyna w naszej ofercie, która jest naprawdę szeroka i dopasowana do bieżących potrzeb Klientów. Na zakres naszych usług składają się ponadto: transport mebli, transport fortepianów i pianin, transport sejfów i kas pancernych i transport serwerów.

Co dzieje się w przypadku uszkodzenia transportowanego mienia? Czy przeprowadzka jest ubezpieczona?

Każda przeprowadzka czy jakiekolwiek inne zlecenie stanowi dla nas nowe wyzwanie i dlatego zawsze podchodzimy do niego bardzo sumiennie, dbając o najdrobniejsze detale, aby zminimalizować ryzyko uszkodzeń mienia. Niemniej jednak jesteśmy profesjonalistami i dlatego zapewniamy Klientom ubezpieczenie mienia w ramach polisy OCP przewoźnika, którą posiadamy. Wzór polisy prezentujemy w zakładce Ubezpieczenie.

Dlaczego warto wybrać Waszą firmę spośród wielu, które realizują przeprowadzki i inne usługi transportowe?

Istotnie, na rynku działa wiele firm, które trudnią się realizacją przeprowadzek oraz innych usług transportowych, ale niestety nagminnie świadczą one usługi niedbale w wyniku czego przeprowadzki ciągną się w nieskończoność. My natomiast dysponujemy flotą niezawodnych samochodów dostawczych, profesjonalnym zapleczem sprzętowym i zawsze sporządzamy plan przeprowadzki, który pozwala nam sprawnie realizować etap po etapie i dążyć do celu. Ponadto wieloletnia obecność naszej firmy na rynku to bezcenne doświadczenie i pokaźna liczba pomyślnie sfinalizowanych zleceń, także dla znanych wszystkim instytucji i przedsiębiorstw.

Przeprowadzki Kraków Cennik - stronę wyszukiwano po słowach:

przeprowadzki kraków cennik przeprowadzki kraków firma transportowa kraków cennik tanie przeprowadzki kraków usługi transportowe kraków cennik cennik przeprowadzki kraków cennik przeprowadzek kraków tanie przeprowadzki kraków cennik taxi bagażowe cennik kraków najtańsze przeprowadzki kraków